Nieuws Classis Delta

Ook komende zondag gaat er een via www.gelovenindedelta.nl een kerkdienst gestreamd worden en dit keer vanuit Oud-Beijerland, de Open Hof gemeente. We doen dit in het bijzonder als service voor kleine gemeenten die zelf weinig of geen on-line mogelijkheden hebben. Van een aantal gemeenten weet ik al dat ze hiervan gebruik maken en gemeenteleden verwijzen. Daarbij zou ik aanbevelen (en dat doen ze ook!) om in aansluiting daarbij dan andere vormen te zoeken om het contact als gemeenschap te onderhouden. Mijn vraag is nu: geef svp even aan mij door wanneer u als gemeente gebruik maakt van deze service zodat wij daar wat meer zicht op krijgen. Overigens merk ik dat de dienst op de website van de classis ook van belang is voor anderen dan gebruikelijke kerkgangers. En dat is dan ook weer mooi.
Tot zover weer even. Hartelijke groet, ds. A.P. van der Maas.

07-04-2020 Brief Kerkenraden 200407 brief kerkenraden update ivm coronavirus – 4

24-03-2020 Brief kerkenraden 200324 brief kerkenraden update ivm coronavirus – 3

17-03-2020 Brief Kerkenraden 200317 brief kerkenraden update ivm coronavirus

Classis Delta Nieuwsflits