Witte donderdag en Paasmorgen.

Na de derde zondag op rij, waarin we elkaar door de gegeven omstandigheden niet konden ontmoeten en zo vlak voor Pasen heeft een aantal gemeenteleden samen met ds. Rein Brand het initiatief genomen u de “Open Deur” te bezorgen.

Het is een gebaar van onderlinge verbondenheid, een hart onder de roem voor eenieder van ons. Daarnaast wil de groep die verbondenheid nog eens benadrukken door te proberen met een aantal leden een viering te verzorgen voor de Witte donderdag 19.30 uur en Paasmorgen 10.00 uur waarmee u via Kerkomroep verbonden kunt zijn. Als het lukt, zullen de aanvangstijden overeenkomen met de tijden zoals deze gebruikelijk zijn. Uw collectegaven kunt u desgewenst storten op de bankrekeningnummers van de diaconie en de kerkrentmeesters. De diaconie volgt het rooster zoals vermeld in het kerkblad. Uw gaven zijn in deze tijd meer dan welkom!

In liefde verbonden,
Jaap Hulstein,
Rein Brand.

Dit bericht is geplaatst in Berichten. Bookmark de permalink.