Groothuisbezoek in De Schakel en in het Geerteshuis.

Groothuisbezoek in De Schakel.
Op donderdag 5 maart vindt een groothuisbezoek plaats in De Schakel. Het thema is: “Wie volgt?!”. Aan de hand van gespreksvragen en uw eigen verhalen praten we met elkaar over het jaarthema. Ook gemeenteleden die in de buurt van De Schakel wonen zijn van harte welkom. En meer nog: iedereen is van harte welkom!
Datum: donderdag 5 maart 2020 van 14.30 – 16.30 uur

Groothuisbezoek in het Geerteshuis.
Op dinsdag 10 maart en donderdag 12 maart vindt een groothuisbezoek plaats in het Geerteshuis. Het thema is: “Wie volgt?!”. Aan de hand van gespreksvragen en uw eigen verhalen praten we met elkaar over het jaarthema. Aanvang 15.00 uur.

Ds. Rein Brand.

Dit bericht is geplaatst in Berichten. Bookmark de permalink.