Hart en Ziel

Mededelingen:

 

We houden u graag op de hoogte via www.hartenzielkloetinge.nl


Hart & Ziel: 

We zijn op zoek naar verbinding. Vanuit de pijlers: zoeken, vieren en doen kunnen we de verbinding aangaan met elkaar, met de kwetsbare medemens, met de gemeenschap rondom onze kerk én met God. De een zal meer affiniteit hebben met verdiepende activiteiten (Zoeken), de ander met kunst, muziek of kerkelijke vieringen (Vieren) en de derde ervaart verbinding door de handen uit de mouwen te steken (Doen).

 

Aankomende activiteiten:

Liesbeth Franken

Met Lied van de Liefde

Alain Verhey

Met Ode aan de Verliezer

Barmhartigheid ? Alle 7 goed !

Met Kees Posthunu

Avond rondom Verlies en Rouw

We houden u graag op de hoogte via www.hartenzielkloetinge.nl

Pioniersbegeleider Otto Grevink, klik hier voor een directe link.

 

 

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.